ZOO Praha 2021

V sobotu 5.června jsme vyrazili na výlet do ZOO.

Stihli jsme krmení lachtanů, viděli jsme pár zvířatek, děti se svezly vláčkem a po třech hodinách musel jít Kubík domů, protože měl problém s alergii. Otekl v obličeji a jedno očičko měl tak oteklé, že už na něho skoro ani neviděl, tak s ním jel Honza domů. Verunka chtěla v ZOO ještě zůstat, tak jsem tam s ní zůstala já. Ale už jsme zůstaly jenom na hřišti. Verunka se tam vyblbla a pak jsme jely domů za klukama.