Great Wolf Lodge (aquapark)

Great Wolf Lodge se nachází v Colorado Springs. Do tohoto aquaparku se může jít, jenom když jste ubytovaní v jejich hotelu. A tak jsme tam vyrazili v neděli 10.prosince dopoledne a vrátili se v pondělí 11.prosince večer. Bohužel hotel je bez stravy. A tak jsem v neděli ráno uvařila jenom rýži a pak ve Walmartu v Colorado Springs jsme koupili teplé grilované kuře (děti se tam stihli vyfotit i se Santou), našli jsme si nějaký altánek u školy, naobědvali jsme se a vyrazili do aquaparku. To bylo poprvé, co oba dva snědli ten oběd tak rychle 🙂 Asi touha být co nejrychleji ve vodě :-))

Přijeli jsme do hotelu, ubytovali se (hotel je to opravdu krásny) a vyrazili do vody. Všichni 4 jsme dostali náramky s čipem, kterým jsme si otevírali pokoj na hotelu (bydleli jsme v pokoji 212 ve druhém patře) A ja s Honzou jsme měli čipy nejen na otevíraní dveří, ale i na placení (kdyby jsme si u bazénu chtěli koupit kafé nebo nějaké občerstvení). Prostě dokonalý systém. Nemuseli jsme mít u sebe klíče od pokoje ani peníze, stačil náramek, který jsme měli na ruce.

I s pauzou na jídlo (na pokoji) jsme vydrželi ve vodě až do 19:40. Pak jsme se na pokoji navečeřeli a ve 20:15 říkali dole na přízemí v hotelu pohádku dětem na dobrou noc. Šli jsme se tam povídat. Verunku to nebavilo, protože tomu nerozuměla, tak jsme se vrátili na pokoj a Kubík s tatínkem tam zůstali.

A jinak aquapark taky super. Krom velikých tobogánu tam byli i tobogány a skluzavky pro děti, takže i děti si to moc užily a pořádně se vyblbly. Užili jsme si i bazén s vlnami a stříkali jsme po sobě vodou…no 2-dňový relax jak má být.

V pondělí jsme krátce před 11:00 odevzdali pokoj a šli do aquaparku. A vydrželi jsme tam až do 18:30. Pak než jsme se umyli a oblékli a udělali si společnou fotku se Santou, nasedli do auta, tak už bylo 19:30. Cestou domů jsme se ještě zastavili v Subway na večeři (tam mají super obložené bagety, které mají děti moc rády a já taky) A domů jsme dorazili krátce po 20:30. A děti pak druhý den vstávaly až v 9:00 ráno, takže za mě spokojenost 🙂