Great Wolf Lodge se nachází v Colorado Springs. Do tohoto aquaparku se může jít, jenom když jste ubytovaní v jejich hotelu. A tak jsme tam vyrazili v neděli 10.prosince dopoledne a vrátili se v pondělí 11.prosince večer. Bohužel hotel je bez stravy. A tak jsem v neděli ráno uvařila jenom rýži a pak ve Walmartu v Colorado Springs jsme koupili teplé grilované kuře (děti se tam stihli vyfotit i se Santou), našli jsme si nějaký altánek u školy, naobědvali jsme se a vyrazili do aquaparku. To bylo poprvé, co oba dva snědli ten oběd tak rychle 🙂 Asi touha být co nejrychleji ve vodě :-))
Přijeli jsme do hotelu, ubytovali se (hotel je to opravdu krásny) a vyrazili do vody. Všichni 4 jsme dostali náramky s čipem, kterým jsme si otevírali pokoj na hotelu (bydleli jsme v pokoji 212 ve druhém patře) A ja s Honzou jsme měli čipy nejen na otevíraní dveří, ale i na placení (kdyby jsme si u bazénu chtěli koupit kafé nebo nějaké občerstvení). Prostě dokonalý systém. Nemuseli jsme mít u sebe klíče od pokoje ani peníze, stačil náramek, který jsme měli na ruce.
I s pauzou na jídlo (na pokoji) jsme vydrželi ve vodě až do 19:40. Pak jsme se na pokoji navečeřeli a ve 20:15 říkali dole na přízemí v hotelu pohádku dětem na dobrou noc. Šli jsme se tam povídat. Verunku to nebavilo, protože tomu nerozuměla, tak jsme se vrátili na pokoj a Kubík s tatínkem tam zůstali.
A jinak aquapark taky super. Krom velikých tobogánu tam byli i tobogány a skluzavky pro děti, takže i děti si to moc užily a pořádně se vyblbly. Užili jsme si i bazén s vlnami a stříkali jsme po sobě vodou…no 2-dňový relax jak má být.
V pondělí jsme krátce před 11:00 odevzdali pokoj a šli do aquaparku. A vydrželi jsme tam až do 18:30. Pak než jsme se umyli a oblékli a udělali si společnou fotku se Santou, nasedli do auta, tak už bylo 19:30. Cestou domů jsme se ještě zastavili v Subway na večeři (tam mají super obložené bagety, které mají děti moc rády a já taky) A domů jsme dorazili krátce po 20:30. A děti pak druhý den vstávaly až v 9:00 ráno, takže za mě spokojenost 🙂
- se Santou ve Walmartu
- oběd venku..bylo 15°C
- čekáme, až nás tatínek nahlásí na recepci
- skluzavky v dětském bazénu
- u dětského bazénu
- dětský bazén
- Kubík v akci 🙂
- jdeme zkusit bazén s vlnami
- večer…není to vidět, ale vlevo už spinká Verunka
- náramky s čipem
- v hotelu
- vyklidili jsme pokoj, kufry putují do auta
- tatínek nás odhlašuje z pokoje
- v hotelu
- před aquaparkem
- v herni u aquaparku
- v herni u aquaparku
- v herni u aquaparku
- v herni u aquaparku
- konečně blbneme v bazénu
- konečně blbneme v bazénu
- Verunka si asi hrála na hasičku
- bazén
- malá pauza
- řádím v tobogánu
- když si děti z minigolfu udělají hřiště
- minigolf a v pozadí lanová dráha
- Kubík se Santou
- rodinná se Santou






























